воскресенье, 4 декабря 2011 г.

Прокуратура Житомира захистить права громадян, яким заборгували зарплату

03.12.11Відповідно до визначених Генеральним прокурором України та прокурором Житомирської області пріоритетів, одним з основних завдань прокуратури м. Житомира є забезпечення конституційного права громадян на оплату праці.
Як повідомили в прес-службі прокуратури м.Житомира, проведеною в жовтні поточного року перевіркою встановлено, що на одному з акціонерних товариств міста утворилася заборгованість із виплати заробітної плати в розмірі 254,6 тис. грн. На усунення виявленого порушення 21.10.2011 прокурором міста внесено припис, на виконання якого заборгованість погашена в повному обсязі.
Загалом, за результатами перевірок, проведених прокуратурою м. Житомира у 2011 році із вжиттям заходів розглянуто 57 документів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто 10 посадових осіб, у т.ч. 2 посадові особи органів державного контролю. Всього виплачено 4903,8 тис.грн заборгованості із заробітної плати за прокурорського реагування. За результатами досудового слідства відшкодовано 3 433 119 грн.